Bodylotion Daggmossa 250ml (6) Grey


Bodylotion Daggmossa 250ml (6) Grey

Välj Variant

Art.nr. 540103005
Minsta antal: 1 st

Mjuk och återfuktande bodylotion med naturliga och ekologiska ingredienser. Innehåller sheasmör, E-vitamin, trollhasselextrakt och solrosolja. Sheasmör är återfuk-tande och återfettande. Innehåller även antioxidanter som verkar anti-inflammatoriskt. E-vitamin mjukgör och hjälper hudcellerna att stå emot skador av fria radikaler och solljus. Trollhasselextrakt lugnar och mjukgör. Solrosolja är fuktgivande och lugnande.

Relaterade produkter:

Pris

Antal 1 49
Pris/st 185,00 175,00

Produktfärg

Grå

Antal

Totalt pris kr


Prisspecifikation




Vakinme

Vakinme är ett hem- och kroppsvårdsvarumärke som produceras på den svenska västkusten med ett extra stort hjärta för den nordiska naturen och naturliga ingredienser. 
Genom att använda certifierade ekologiska råvaror med uppfriskande och lugnande dofter, blandade med respekt för naturen och miljön, hoppas Vakinme skapa en känsla av välbefinnande och tidlös medvetenhet.


Visa samtliga produkter från Vakinme
Material Förpackningen är tillverkad av återvinningsbar plast.
Storlek/Volym 250 ml
Leveranstid 1-2 dagar
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.
Nuvarande 207

Ställ en fråga

Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.



Liknande produkter

fr. 36,45 kr

Queen Anne
Spatofflor

fr. 118,00 kr

PF Concept
Cyril masserande hårborste i bambu

fr. 64,00 kr

PF Concept
Hator massageverktyg i bambu för huvudet

fr. 72,00 kr

PF Concept
Volu massageapparat av bambu

fr. 144,00 kr

PF Concept
Venis fotmassageapparat av bambu

fr. 18,00 kr

PF Concept
Heby bambukam med handtag